Szum z Nieba - Prenumerata

Strona "Formacja Wspólnot" jest prowadzona przez Redakcję „Szumu z Nieba” i pracowników Mocnych w Duchu. Zachęcamy do prenumeraty papierowej wersji naszej strony, czyli do dwumiesięcznika Odnowy w Duchu Świętym „Szum z Nieba”. Pismo ukazuje się od 1992 roku. Obecny nakład wynosi 4500 egzemplarzy. Nakład rozchodzi się w całości w ciągu czterech miesięcy.


WARUNKI PRENUMERATY
DWUMIESIĘCZNIKA "SZUM Z NIEBA"


PRENUMERATA ELEKTRONICZNA

Prenumerata elektroniczna polega na otrzymywaniu Szumu z Nieba na własną skrzynkę pocztową w formacie pliku pdf. Plik zajmuje ok. 7 MB. Prenumerata taka kosztuje 18 zł na rok (6 numerów). Możesz ją rozpocząć w dowolnym momencie.

Aby zamówić tę prenumeratę należy należy dokonać przelewu 18 zł. na nasze konto (podane na dole tej strony). W tytule przelewu należy napisać: prenumerata elektroniczna Szumu od nr ... oraz adres mailowy.

Aby przyspieszyć wysyłkę pierwszego egzemplarza można napisać maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i poinformować o dokonaniu wpłaty.

Więcej: Szum z Nieba - Prenumerata

 

Szum - Prenumerata

WARUNKI PRENUMERATY ELEKTRONICZNEJ
DWUMIESIĘCZNIKA "SZUM Z NIEBA"

 

Prenumerata elektroniczna polega na otrzymywaniu Szumu z Nieba na własną skrzynkę pocztową w formacie pliku pdf. Plik zajmuje ok. 7 MB. Prenumerata elektroniczna (roczna) kosztuje 18 zł i można ją rozpocząć od dowolnego momentu.


Aby zamówić tę prenumeratę należy należy dokonać przelewu 18 zł. na nasze konto (podane na dole tej strony).W tytule przelewu należy napisać: prenumerata elektroniczna Szumu oraz adres mailowy.

 

Aby przyspieszyć wysyłkę pierwszego egzemplarza można napisać maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i poinformować o dokonaniu wpłaty.

 

Nasze konto bankowe:
Mocni w Duchu
69 2130 0004 2001 0459 1020 0002
(konto przyjmuje płatności tylko w złotówkach)

Prenumerata papierowa - kliknij tutaj

 

Prenumerata papierowa na terenie Polski kosztuje 30 zł na rok.
Wystarczy zrobić przelew o tej kwocie na wyżej podane konto
oraz podać tytuł przelewu:  Prenumerata Szumu od numeru ....

Jeśli Twój adres jest inny niż konta, z którego robisz przelew,
to przedzwoń do nas lub napisz.

Wszelkie pytania dotyczące prenumeraty elektronicznej można kierować pod adres:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

lub dzwoniąc pod numer
tel. 42/ 288-11-57

   

o. Emilien Tardif dla Szumu z Nieba

Image
   

O redakcji Szumu z Nieba

 

ImageOpiekunem duchowym „Szumu z Nieba” jest o. Paweł Sawiak SJ. Kocha Biblię, lubi czytać powieści przygodowe i sam lubi pisać. Oprócz Pana Boga w duszy gra mu muzyka – potrafi napisać piosenkę i zagrać ją na gitarze. Sprawia wrażenie ascetycznego mnicha, więc gdy na ewangelizacji zaczyna rapować, młodzież szaleje, a starsze panie mdleją w ławkach ze zgorszenia. Ojciec Paweł ma za sobą sportową przeszłość, po której zostały mu: potrzeba ruchu, waleczność i… kontuzje.

 

 

Więcej: O redakcji Szumu z Nieba

   

Misja "Szumu z Nieba"

ImageSetny numer naszego pisma jest zaproszeniem do tego, aby przyjrzeć się na nowo misji Szumu z Nieba i nadać jej nowy pęd. Szum z Nieba kierujemy do członków Odnowy w Duchu Świętym, jak również do jej sympatyków oraz do ludzi otwartych na nowość w Kościele.

Więcej: Misja "Szumu z Nieba"

   

Od ziarenka do owoców - historia Szumu z Nieba

o. Józef Kozłowski SJKto powiedział, że o. Józef Kozłowski był realistą?! No dobrze, może i był, ale niektóre z jego pomysłów na początku brzmiały jak charyzmatyczne science fiction. Dopiero później okazywało się, że jednak są realne, ale przez dłuższy czas wiedział o tym tylko on i Pan Bóg. Podobnie było z „Szumem z Nieba”...

Więcej: Od ziarenka do owoców - historia Szumu z Nieba

   

Jubileusz setnego wydania Szumu z Nieba

ImageW hali sportowej przy ul. Małachowskiego w Łodzi zgromadziło się 1700 osób z Polski i z zagranicy. Jak zawsze na takich spotkaniach, daje się odczuć atmosferę ważnego wydarzenia. Zespół Mocni w Duchu w pełnym składzie, krzątająca się ekipa techniczna, ochrona, plastycy, stoiska z książkami, sekretariat, grupa gospodarcza, porządkowi – dwustu wolontariuszy stoi w pełnej gotowości.

Więcej: Jubileusz setnego wydania Szumu z Nieba

   

Czy w Szumie z Nieba można umieścić reklamę?

Tak, można. Reklama musi być zgodna z profilem formacyjnym pisma. Reklamy umieszczamy na ostatnich stronach Szumu z Nieba (między stronami str. 35 a 38).

 

Cena reklamy jest następująca:

- 1200 zł netto za całą stronę

- 700 zł netto za 1/2 strony

- 380 zł netto za 1/4 strony

- 1000 zł netto za artykuł sponsorowany na jedną stronę

Jeśli my przygotowujemy projekt reklamy,
to trzeba doliczyć 100 zł netto za projekt.

 

Płatność za reklamę jest przed oddaniem Szumu do druku.

 

Oczywiście wystawiamy faktury VAT.

   

Pionierskie czasy Szumu z Nieba

,,Szum z Nieba” powstał bezpośrednio po spotkaniu z o. Raniero Cantalamessą OMF Cap. Mówił on o doświadczeniu Pięćdziesiątnicy w zestawieniu z doświadczeniem wieży Babel, czyli o dziele powstającym z myśli człowieka i dziele powstającym z myśli Boga. Pięćdziesiątnica miała być dziełem powstającym z myśli Boga – wspomina o. Mariusz Bigiel SJ, jeden z „ojców założycieli” czasopisma.

Więcej: Pionierskie czasy Szumu z Nieba