Modlitwa uwolnienia - sesje z N. Lozano, styczeń 2012r.

Neal LozanoNeal Lozano (USA, ur. 1949) - autor książki "Modlitwa uwolnienia", w której ukazuje prosty model modlitwy, tzw. pięciu kluczy. Modlitwę taką może prowadzić każdy wierzący i roztropny chrześcijanin. Neal posługuje tą modlitwą i propaguje ją od 30 lat. Prowadzi szereg rekolekcji i sesji w różnych krajach świata, a w ostatnim czasie szczególnie dla duchowieństwa. Neal Lozano jest koordynatorem Domu Światła Bożego - międzywyznaniowej wspólnoty chrześcijańskiej, której przewodniczy od 27 lat z ramienia Kościoła katolickiego. Jest też autorem książek "Powrót starszego brata", "Przeciwstawiajcie się diabłu" oraz bajek ewangelizacyjnych dla dzieci. Wraz z żoną Janet i czterema dorosłymi synami mieszka w Ardmore w Pensylwanii. Jako międzynarodowy wykładowca wygłasza konferencje na całym świecie (na różnego rodzaju kongresach).

 

 

W styczniu 2012r. będziemy gościć Neala Lozano w kilku miastach w Polsce.

Wraz z zespołem „Mocni w Duchu” oraz o. Remigiuszem Recławem SJ poprowadzi on sesje dla księży, liderów i animatorów grup Odnowy oraz osób posługujących modlitwą wstawienniczą w swoich wspólnotach.

 

Spotkania odbędą się 17 stycznia (wtorek) w Kartuzach i 19 stycznia (czwartek) w Opolu.

 

Oba spotkania mają tę samą tematykę, program i przebieg. Wystarczy zatem zdecydować się na udział w jednym z wymienionych miejsc. Wybrano te dwa miasta, aby każdy zainteresowany mógł skorzystać w zależności od bliskości położenia miejsca zamieszkania.

 

Program spotkania "JAK POSŁUGIWAĆ MODLITWĄ UWOLNIENIA?":


9.00 - Zawiązanie wspólnoty - zespół "Mocni w Duchu"

9.30 - Konferencja: "Modlitwa uwolnienia czyli 5 kluczy do ludzkiego serca  - część 1" - Neal Lozano

11.00 - przerwa

11.30 - "Modlitwa uwolnienia czyli 5 kluczy do ludzkiego serca - część 2" - Neal Lozano

13.00 - obiad

14.00 - "Posługa modlitwą uwolnienia - oczekiwania i pułapki" - Nael Lozano

15.30 - Modlitwa uwolnienia w praktyce - świadectwa  kapłanów i osób posługujących w ramach Domu Miłosierdzia

16.00 - przerwa

16.30 - Msza św. z modlitwą w intencji uwolnienia

18.00 - posiłek

19.00 - Warsztaty: "Jak posługiwać modlitwą uwolnienia?" - prowadzenie Neal Lozano z zespołem

21.00 - Apel Jasnogórski

 

UWAGA! Zapisy tylko drogą mailową.

 

1.      Zgłoszenie uczestnictwa - powinno zawierać: imię i nazwisko uczestnika, adres zamieszkania, tel. kontaktowy i nazwę wspólnoty. Zgłoszenia dokonujemy wyłącznie drogą mailową, na adres:
2.      Spotkanie w OPOLU Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
3. Spotkanie w KARTUZACH: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
4.      Potrzebna jest pisemna zgoda duszpasterza  wspólnoty lub lidera na udział w spotkaniu, którą należy przedłożyć w dniu spotkania.

Każdy uczestnik spotkania powinien przeczytać książki Neal'a Lozano: „Modlitwa uwolnienia” - część 1 i część 2. Prosimy też o gotowość serca na czynne uczestnictwo w warsztatach modlitewnych poświęconych tej posłudze.

Ilość miejsc ograniczona (obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń).

 

Również odbędą się dwa spotkania halowe z Nealem Lozano:

w ŁODZI - w dniach 14-15 stycznia 2012r. oraz w TARNOWIE - w dniach 21-22 stycznia 2012r.

Więcej dowiesz się na stronie www.odnowa.jezuici.pl, w zakładce "Nasze aktualności" (szukaj wg daty wydarzenia).

Polecamy też zapoznanie się z artykułami zamieszczonymi TUTAJ.

ZAPRASZAMY!!!

 

Książki Neala Lozano: "Modlitwa uwolnienia" cz.1 i cz.2, "Powrót starszego brata", jak i książki dla dzieci, możesz zamówić klikając TUTAJ.