Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 

Gdy ktoś z tobą nie rozmawia, ty z nim rozmawiaj, gdy ktoś ciebie nie dostrzega, ty go dostrzegaj; gdy ktoś twojego wzroku unika, ty się nastręczaj ze swoim spojrzeniem; gdy ktoś zapomina tobie usłużyć, ty go staraj się obsłużyć. Ty pierwszy, ty zawsze kochaj pierwszy.

kard. Stefan Wyszyński (Choszczówka, 26.12.1974)

 

o. Remigiusz Recław SJ

o. Remigiusz Recław SJ - jezuita, od 1999 r. związany z Odnową. W 2007 r. skończył studia w Paryżu, a następnie objął funkcję Dyrektora Ośrodka Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi.

Założyciel Szkoły Kontaktu z Bogiem i Radiowych Rekolekcji Ignacjańskich. Twórczy rekolekcjonista i kaznodzieja, zaangażowany w ewangelizację przez media. Autor wielu książek (w tym serii wykorzystywanej podczas rekolekcji igncjańskich) oraz publicysta w prasie katolickiej. Organizator wielu dzieł modlitewnych i ewangelizacyjnych  w kraju i poza granicami Polski.

o. Remigiusz przez 10 lat był duszpasterzem zespołu Mocni w Duchu. Obecnie jest duszpasterzem wspólnoty "Mocni w Duchu" i "Zwiastowanie".

 

Prywatnie o. Remi jest miłośnikiem górskich wędrówek (zdobywca mi. in. Mount Blanc i Kilimandżaro). Lubi sporty ekstremalne (skoki ze spadochronu), wspinaczki, piesze wędrówki, taniec.

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://www.remi.jezuici.pl/

 

Dim lights Embed Embed this video on your site

.

Profesja zakonna o. Remigiusza Recława SJ:

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

 

 

.

.

.

(zamieszczono 2018-05-31)