Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Charyzmat uzdrawiania jest wbudowany w powołanie kapłańskie – Bóg udziela go podczas święceń, ponieważ ksiądz będzie nieustannie posyłany, by uzdrawiać lud Boży. Dramatem jest, gdy kapłan tego nie wie.

s. Briege McKenna OSC

 

ks. Piotr Pawlukiewicz

Ksiądz Piotr Pawlukiewicz – znany i ceniony rekolekcjonista, kaznodzieja, autor książek o tematyce religijnej.

Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim.

 

Był redaktorem naczelnym Radia Józef w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Obecnie współpracuje także z Radiem Plus w Warszawie, gdzie prowadzi Katechizm Podręczny - odpowiada na pytania słuchaczy o praktyczne aspekty wiary. Niesłabnącą popularnością cieszą się jego kazania dla studentów w warszawskim kościele św. Anny. Ks. Piotr pracuje także jako wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie.

Ks. Piotr Pawlukiewicz głosi rekolekcje w wielu miastach Polski oraz dla środowisk polonijnych. Najbardziej znane spośród wygłaszanych przez niego konferencji są te poświęcone są kwestii miłości, rodzinie, płciowości.

 


Ks. Piotr był jednym z mówców XII Forum Charyzmatycznego organizowanego przez nasz Ośrodek w październiku 2013 r. w Łodzi – jego konferencje znajdziesz tutaj!

Konferencja jest dostępna także w wersji elektronicznej - tutaj!!