o. Józef Kozłowski SJ

o. Józef Kozłowski SJ

Ojciec Józef Kozłowski SJ (1951 - 2003) - jezuita, ceniony spowiednik i kierownik duchowy; twórca, duszpasterz i założyciel Ośrodka Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi (obecnie Centrum Mocni w Duchu), a w nim zespołu wokalno-ewangelizacyjnego "Mocni w Duchu", Szkoły Ewangelizacji i Rozeznania Duchowego, Wydawnictwa oraz dwumiesięcznika Odnowy Charyzmatycznej "Szum z Nieba".

29 maja br. - mija 16 rocznica śmierci o. Józefa Kozłowskiego SJ

 

Autor osiemnastu książek i inicjator pięciu serii wydawniczych: "Żyć Dobrą Nowiną", "Na Nim budujcie", "Spotkali Pana", "Studium Odnowy" i "W szkole Jezusa".

Od 1992r. przewodniczył w kościele oo. Jezuitów w Łodzi comiesięcznym Mszom św. w intencji uzdrowienia, gromadzącym tysiące wiernych z całej Polski. Niestrudzony ewangelizator, którego posłudze przyświecały słowa: "Panie, spraw, aby z tych, których mi dałeś, nikt nie zginął".

 

Więcej o Ojcu Józefie możesz dowiedzieć się na stronie poświęconej Jego pamięci: www.kozlowski.jezuici.pl

 

Na naszej stronie Formacji Wspólnot znajdziesz również wiele artykułów Jego autorstwa, w szczególności poświęconych nauce rozeznawania duchowego (patrz w zakładkach "Animatorzy i Liderzy" oraz "Ewangelizacja").

 

Zachęcamy też do zapoznania się z ostatnią konferencją o. Józefa, którą wygłosił na spotkaniu modlitewnym wspólnoty "Mocni w Duchu" przed swoją chorobą i śmiercią. Aby jej posłuchać, kliknij TUTAJ.

 

 

Zobacz też pozycję książkową naszego wydawnictwa -"Aby nikt nie zginął", która jest żywą pamiątką i świadectwem życia Ojca Józefa, złożoną przez kilkadziesiąt osób.

Więcej - kliknij tutaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

 

(Zamieszczono 2011-11-06)