Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 

Największym brakiem apostoła jest lęk. Bo on budzi nieufność do potęgi Mistrza, ściska serce i kurczy gardło. Apostoł już nie wyznaje. Czyż jeszcze jest apostołem? Uczniowie, którzy opuścili Mistrza, już Go nie wyznawali. Dodali odwagi oprawcom.
kard. Stefan Wyszyński (Stoczek Warmiński, 5 października 1954 r.)

 

Formacja osoby - na rok 2011/2012

Proponujemy cykl niecodziennych spotkań formacyjnych, nie tylko dla animatorów i liderów wspólnot czy grup modlitewnych, lecz dla każdego, kto pragnie bardziej poznać siebie - swoje możliwości i uwarunkowania.

Konferencje głosi Hubert Malinowski (doktor nauk socjologicznych, psycholog, specjalista w dziedzinie inteligencji emocjonalnej, trener biznesowy i coach, kochający mąż i ojciec), który również współprowadzi Rekolekcje dla Małżeństw w Porszewicach. (Najbliższe spotkanie odbędzie się po przerwie wakacyjnej - we wrześniu)

 

Terminy i tematykę poszczególnych spotkań odbywających się od września 2011 do maja 2012, możesz zobaczyć klikając TUTAJ.

RAMOWY PROGRAM każdego spotkania (odbywają się w wyznaczone terminami piątki):

17.00 Msza święta, która potrzebuje czasu (czyli Msza św. połączona z medytacją ignacjańską)
18.30 Przerwa na kawę i herbatę
19.00 Blok formacyjny z warsztatami praktycznymi (Hubert Malinowski)
21.00 Zakończenie

MIEJSCE: Sala Teatralna przy kościele oo. Jezuitów w Łodzi, ul. Sienkiewicza 60.
Na formację nie ma zapisów. Po prostu przychodzimy. Wstęp wolny.

Spotkania te (konferencje i warsztat z Hubertem Malinowskim - godz. 19-21) są również transmitowane w internecie - więcej na stronie www.odnowa.jezuici.pl w "Nasze aktualności".