Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 

Ewangelizując, sami potrzebujemy nieustannego nawrócenia, odświeżenia naszych sił, dynamizmu i zapału do głoszenia. Bóg nas powołuje, abyśmy byli długodystansowcami. Sprinter biegnie szybko, ale też szybko się męczy. Bóg potrzebuje nas na długie dystanse. Ważne, że idziemy do przodu. Nie chodzi o szybkość, ale aby ciągle iść – obojętnie gdzie teraz jesteśmy. Musimy nawzajem uczyć się od siebie, pytając się, czy metody działania innych wspólnot można zastosować również w naszych.
Michelle Moran


 

Mary Healy - główny gość Forum Charyzmatycznego w lutym 2019 r.

Dr Mary Healy od wielu lat jest związana z Odnową Charyzmatyczną, służąc jako przewodnicząca Doktrynalnej Komisji ICCRS w Rzymie. Jest również członkiem Papieskiej Komisji Biblijnej oraz Papieskiej Rady ds. Jedności Chrześcijan.

Profesor w Głównym Seminarium Biblijnym w Detroit. Jest też głównym redaktorem Katolickiego Komentarza Biblijnego i autorką dwóch jego tomów - Ewangelii św. Marka oraz Listu do Hebrajczyków.

 

Posługuje jako międzynarodowy mówca, poruszając się w temacie ewangelizacji, uzdrowienia oraz życia duchowego, w ścisłym w odniesieniu do Pisma Świętego.

Jest autorką wielu książek, w Polsce została wydana m.in. pozycja -  "Uzdrowienie - Boża miłość nie ma granic" oraz "Mężczyźni i kobiety są z raju".

 

Mary Healy będzie głównym gościem Forum Charyzmatycznego - "Wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny", które odbędzie się w lutym 2019 roku w Łodzi.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Centrum Mocni w Duchu!

.

.

.

(zamieszczono 2018-12-02)