Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 

U ewangelizatora ważną rzeczą jest uszanowanie odmienności drugiego człowieka, aby nie dostosowywać go do siebie, ale siebie do niego: żebyśmy się umieli włączyć w jego sposób reagowania, myślenia, zrozumieć jego potrzeby, jego styl życiowy. Z tego względu osoby zaangażowane w ewangelizację muszą same być wewnętrznie wolne, muszą zerwać łańcuch swoich nastrojów, uprzedzeń, kompleksów i schematów myślenia.

kard. Stefan Wyszyński 

o. Robert DeGrandis SSJ

O. Robert DeGrandis SSJ – teolog duchowości, głęboko związany z ruchem Odnowy Charyzmatycznej; jest członkiem Towarzystwa Świętego Józefa, które służy katolickiej społeczności charyzmatycznej na całym świecie od 1979 r.

 

O. DeGrandis przekazywał swoje centralne przesłanie Bożej miłości i uzdrawiającej mocy przebaczenia począwszy od małych wiejskich kościołów po przepełnione stadiony, w ponad 33 krajach świata. Przez te lata jego przesłania były transmitowane w radiu i telewizji.

 

Autor wydanych w Polsce książek: "Uzdrowienie międzypokoleniowe", "Modlitwa przebaczenia", "Uzdrowienie przez Eucharystię", "Droga Krzyżowa. Dla szukających uzdrowienia", "Rzeczywista obecność Jezusa w sakramencie Eucharystii".

 

O. Robert był głównym mówcą VI Forum Charyzmatycznego, które odbyło się w 2001r. w Łodzi.

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z pozycjami książkowymi autora: „Uzdrowienie międzypokoleniowe” i „Modlitwa przebaczenia”.

Więcej – kliknij tutaj.

 

 

 

 

 

(Zamieszczono 2011-11-06)