Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 

W ewangelizacji nie rezygnuje się z nikogo, nie okazuje się niechęci nikomu, pogardy nikomu, odwetu nawet nieprzyjaciołom – nigdy policzka lewego nie szczędzi się, chociaż się dostało w prawy. Nie pokazuje się zębów nikomu, nie wpada się w jakiś nastrój złości, gniewu, niecierpliwości. To jest droga trudna, bo to jest też droga krzyżowa. To jest krzyżowa droga, ale zbawcza.

kard. Stefan Wyszyński (Choszczówka, 8.05.1975)

 

Zmarł ks. Rufus Pereira

Ks. Rufus Pereira2 maja 2012 r. wczesnym rankiem zmarł w Londynie ks. Rufus Pereira. Miał 79 lat. Ks. Rufus wielokrotnie odwiedzał Polskę. Prowadził swą działalność na całym świecie, wygłaszając konferencje, publikując artykuły i książki z dziedziny duchowości i walki duchowej. Był animatorem ruchu angażującego ludzi świeckich w posługę uzdrawiania i uwalniania. Był egzorcystą z Bombaju w Indiach.

 

Był redaktorem wydawanego w Indiach miesięcznika Charisindia, poświęconego odnowie charyzmatycznej. W 1994 roku został wybrany wiceprzewodniczącym Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów. W roku 1995 zainicjował działalność Międzynarodowego Stowarzyszenia Posługi Uwalniania. Od 1997 roku był członkiem międzynarodowej Katolickiej Charyzmatycznej Rady Odnowy, jako następca ojca Emiliena Tardifa.

 

 

Dim lights Embed Embed this video on your site