Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 

Największym brakiem apostoła jest lęk. Bo on budzi nieufność do potęgi Mistrza, ściska serce i kurczy gardło. Apostoł już nie wyznaje. Czyż jeszcze jest apostołem? Uczniowie, którzy opuścili Mistrza, już Go nie wyznawali. Dodali odwagi oprawcom.
kard. Stefan Wyszyński (Stoczek Warmiński, 5 października 1954 r.)

 

Zmarł ks. Rufus Pereira

Ks. Rufus Pereira2 maja 2012 r. wczesnym rankiem zmarł w Londynie ks. Rufus Pereira. Miał 79 lat. Ks. Rufus wielokrotnie odwiedzał Polskę. Prowadził swą działalność na całym świecie, wygłaszając konferencje, publikując artykuły i książki z dziedziny duchowości i walki duchowej. Był animatorem ruchu angażującego ludzi świeckich w posługę uzdrawiania i uwalniania. Był egzorcystą z Bombaju w Indiach.

 

Był redaktorem wydawanego w Indiach miesięcznika Charisindia, poświęconego odnowie charyzmatycznej. W 1994 roku został wybrany wiceprzewodniczącym Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów. W roku 1995 zainicjował działalność Międzynarodowego Stowarzyszenia Posługi Uwalniania. Od 1997 roku był członkiem międzynarodowej Katolickiej Charyzmatycznej Rady Odnowy, jako następca ojca Emiliena Tardifa.

 

 

Dim lights Embed Embed this video on your site