Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

U ewangelizatora ważną rzeczą jest uszanowanie odmienności drugiego człowieka, aby nie dostosowywać go do siebie, ale siebie do niego: żebyśmy się umieli włączyć w jego sposób reagowania, myślenia, zrozumieć jego potrzeby, jego styl życiowy. Z tego względu osoby zaangażowane w ewangelizację muszą same być wewnętrznie wolne, muszą zerwać łańcuch swoich nastrojów, uprzedzeń, kompleksów i schematów myślenia.

kard. Stefan Wyszyński 

Duch w Wielkim mieście!

Rekolekcje pełne Ducha - prowadzone przez o. Pawła Sawiaka SJ we współpracy z portalem Deon.

W tym odcinku Duch Święty chce przyjść i odwiedzić każdego z nas w naszych domach. Czy pozwolisz Mu wejść do swojego domu, czy Go zaprosisz? On pragnie przyjść i zobaczyć jak żyjesz, pragnie spotkać twoich bliskich i pokazać ci twoje życie w zupełnie innym świetle.

.

Dim lights Embed Embed this video on your site

..

.

O. Paweł chce poprowadzić każdego z nas przez kilka spotkań, podczas których spróbuje pokazać, w jaki sposób Duch Święty przychodzi do ciebie, w jaki sposób można z Nim współpracować i gdzie razem z Nim można zajść. Temat "Duch w wielkim mieście" mówi wiele o tobie i Duchu Świętym. Miasto jest bardzo dobrym obrazem duchowym wielu rzeczywistości, w których żyjesz.

.

Playlista - tutaj!